Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gynecomastiával hová forduljak...

Gynecomastiával hová forduljak? (Férfi mell megnagyobbodása)

Figyelt kérdés
Körülbelül 4 éve van, de nem tudom rejtegetni, lassan itt a jó idő, pulcsitól is meg kell szabadulni...Depresszióssá tesz. Nem merek csajozni ez miatt, standra járni, lassan a lakásból se tudok kilépni, annyira szégyenérzetem van miatta. És tényleg hatalmasok... 115 kiló voltam... tehát igen csak kövér... 2 év alatt sikerült fogynom, most 86 kg vagyok, de a melleim akkor sem akarnak kisebbek lenni... Esetleg valami tornagyakorlat? Vagy műtét? :S Kihez, vagy hová forduljak? Nem tudok így élni tovább, tényleg olyan szinten kihatással van az életemre, hogy ha valahogy nem tünnek el én megfogok halni,egyszerűen nem lehet így tovább élni nemtudom magam kihuzni,mindeig azt nézem, valaki észre veszi-e, paranoiddá tesz az egész, az önbizalmam a béka segge alatt van. Ha eltünnének a világ legboldogabb embere lennék, de nem merek róla beszélni se a szüleimmel, se a házi dokival senkivel... és azt sem tudom, hogy mennyibe kerülne a műtét... esetleg a TB támogatja-e...Nagyon tanácstalan vagyok, kérlek segítsetek! Esetleg aki hasonló cipőben jár, vagy járt írjon! :S köszi

2012. márc. 17. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Én jártam/járok ilyen cipőben. 98 kg voltam, de kicsivel több mint egy év alatt lefogytam 71-re, és szinte teljesen eltünt. Még fogyni szeretnék pár kilót hogy elégedett legyek magammal. + kondizok is, és legjobban a mellizomra gyúrok, ami sokat segít, és már izom lett a helyén.
2012. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem nem reg az iskolaorvos kuldott tovabb orvoshoz ezzel a problemaval igy nem kellett szerencsere elohozakodnom vele mert volt beutalo, el kellett menni. En is tulsulyos vagyok viszont nekem egyeb hormonalis gondok miatt nott meg a mellem ezert majd ki fognak alaposan vizsgalni. Neked is el kene jutnod valahogy orvoshoz mert lehet hormonalis dolog akkor meg ingyen mutik ha szukseges
2012. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
szerintem fogyózz. aztán szorítsd le a melled vagy hordj mellartót..
2012. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mért híztál el ?
2012. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!