Szemölcs kezelés?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik fáj jobban? A vágás vagy az égetés? Volt már fagyasztva 3* és vérelhulló fecskefűvel is kentem de semmi eredménye nem volt. Meddig gyógyul a seb vágás vagy égetés után?

2012. júl. 10. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindkettő. Az égetés nekem jobban fájt, meg annyira nem volt hatásos, mint a vágás. A vágás után a kisebbek 4-5 nap alatt helyrejöttek, a nagyobbaknak 1, másfél hét kellett. Égetésnél nem nagyon volt seb, ott inkább piros volt a seb körül úgy 1 napig.
2012. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Remélem akkor nekem vágni fogja.Mert egy nagy van és 4 kicsi.Nagyon zavarnak, főleg hogy a kézfejemen vannak...
2012. júl. 11. 08:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kivágás nagyon fájt, és nem is volt hatásos.

Az égetések után, mivel a talpamon volt, két hónapig nem tudtam járni, táppénzen voltam, és az az égett seb nagyon nehezen gyógyult és irtózatosan fájt, aludni se tudtam bármit szedtem be. Mondjuk még most is van szemölcs, de ott egye meg a harmat.

2012. júl. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma vágták ki.Annyira nem fájt...Csak az érzéstelenítő.De nem is néztem oda.Most be van kötözve és remélem minél hamarabb meggyógyul.Mostantól az apró szemölcsöket is rögtön le fogom fagyasztani és nem hagyom hogy megnőjenek.Mert még egyszer nem mennék vissza....
2012. júl. 16. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Örülök, hogy nem fájt annyira. És igen érdemes már kicsi korban fagyasztgatni őket, nem jönnek vissza.
2012. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok,


Nekem július elején égették (köröm mellett, mélyet, nagyot).

Nagyon fájt az égetés, előreláthatólag minimum 2,5 hónap a gyógyulási ideje, vagy több, addig nem dolgozhatok.


Azóta olvastam ezt a linket:


[link]

2012. júl. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!