Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felrepedt az ujjamon lévő...

Felrepedt az ujjamon lévő szemölcs 2 hónapos vérehulló kecskefüves kezelés után. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Eddig szép egybefüggő hatalmas dudor volt, de a napokban 3 jól elkülöníthető részre repedt szét, az egyik alatt beszáradt seb is van, de további kisebbek is találhatóak az egészséges bőrfelület szélén.


első alkalommal megpróbáltam kihúzgálni (fél évvel ezelőtt) begyógyult, majd ismét megjelent (2 hónapja) ugyanott.


attól tartok valamit rosszul csináltam akkor, most nem szeretnék kapkodni. Eszek rendesen gyümölcsöt, de még mindig nem fér a fejembe, miért tér vissza a vírus.

kérlek titeket, segítsetek! nagyon kellemetlen már ez a dolog!


2011. márc. 14. 10:27
 1/3 anonim válasza:

Voltál már vele bőrgyógyásznál??

A "tünetek" alapján vírusos szemölcsöd lehet (veruca).

2011. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a wartner szemölcs fagyasztót. én ügyesen lefagyasztottam, aztán két hét múlva volt szemölcs, nincs szemölcs.
2011. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát, ha vérehulló KECSKEfüves kezelést kaptál, akkor ne csodálkozz!!:)
2011. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!