Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez asztma lehet? (folyt lent)

Ez asztma lehet? (folyt lent)

Figyelt kérdés
kb 10 ora ota nehéz légzés ennyi az egész Nagyon Ideges tipus vagyok mindennap idegeskedek ez asztma lehet?
2012. aug. 2. 23:08
 1/4 anonim válasza:
Én asztmás vagyok és nekem úgy derült ki hogy elkezdett szúrni a mellkasom meg a hátam 2perces szünetekkel..elmentem dokihoz fújattak velem nem tudtam rendesen fújni és megállapították hogy asztmás vagyok. több mint valószínű hogy nálad is ez a helyzet de menj el orvoshoz minden félekép. viszont ha egyre erős a fájás akkor az tüdő gyulladás is lehet :SSS
2012. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1 hétig nem volt most elöjött megint :'( mikor menjek el az orvoshoz? de rohamom ugye nem lesz? :'(
2012. aug. 2. 23:21
 3/4 A kérdező kommentje:
meg izzad a tenyerem most már jobb :) lehet hogy pánikbetegség remgetem is
2012. aug. 2. 23:30
 4/4 anonim válasza:
Szia a kisfiam asztmás és nála is nehéz légzéssel kezdődött.Elmentünk orvoshoz és kiderült h asztmája van.Szerintem te is vizsgáltasd ki magad.
2012. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!