Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulaműtétem lesz, mennyire...

Mandulaműtétem lesz, mennyire tartsak tőle?

Figyelt kérdés
Szept.6 án altatásban torokmandula műtétem lesz és nagyon félek. Inkább nem magától a műtéttől hanem az utánna lévő 2 héttől. Milyen érzésre készüljek fel? Csípni fog vagy milyen érzés lesz pontosan? Neked milyen tapasztalatod volt? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

#manadulaműtét
2012. aug. 31. 15:44
 1/5 anonim válasza:

Azt szeretném kérdezni, hogy hány éves vagy és hogy választhattad azt, hogy altatásban műtsenek?

Ja és még hogy hol laksz és hol fognak műteni?


Én 31éves lány vagyok és aug 23án lett volna mandulaműtétem helyi érzéstelenítésben Győrben, de az injekciók beadása közben görcsös eszméletvesztésem lett, így a műtét nem volt meg.

Majd október 26án altatásban.


Így sajnos a kérdésre konkrétan nem tudok válaszolni, de az biztos hogy nem lesz kellemes utána egy ideig, nekem azt mondták, hogy olyan mint mikor nagyon be van gyulladva a mandula és fáj.

Elvileg normális fájdalomcsillapítókkal kibírható.


Találtam én múltkor egy linket ami a mandulaműtét utáni teendőkről ír, ide illesztem:

[link]


Ennyit tudtam tán segíteni és bocsi, hogy az én eddigi élményeim is leírtam..

2012. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sopronban és a soproni kórházban műttenek majd. Nekem a gégész már úgy mondta, hogy altatásba leszek de nekejm jó így és 14 éves vagyok. Köszönöm a linked és a válaszodat! :)
2012. szept. 2. 14:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Valamint sok barátaimtól kérdeztem, hogy milyen érzés lehet csak senki nem emlékezett rá mert pici volt.
2012. szept. 2. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Na túl vagy rajta? Hogy vagy? :)
2012. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Túlvagyok :D most vagyok 1 hetes. nem értem miért izgultam annyit ugyan olyan mint egy tüszős mandulagyulladás
2012. szept. 13. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!