Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek kifog nevetni az...

Szerintetek kifog nevetni az orvos?

Figyelt kérdés
Nagyon de nagyon durván beteg vagyok kb 3 napja.Hőemelkedésem is van 37.6 amivel ugye még ellehetett volna menni gimibe.Szerintem nátha bár nem tudom...Reggel 4kor felébredtem mert rosszul voltam.Nem kaptam levegőt,a fejem majdnem forrt...Nagyon fáj a nyirokcsomóm és nagyon nagy is.A héten bementem de ma reggel nagyon szarul voltam ezért itthon maradtam.Kifog nevetni azorvos hogy náthával megyek hozzá?
2012. szept. 13. 10:32
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Most hálaégnek nincs hőemelkedésem.
2012. szept. 13. 10:33
 2/30 anonim ***** válasza:
nem minden betegség jár lázzal, miért nevetne ki, ha rosszul vagy? Ne azt mondd, hogy náthás vagy, hanem, hogy rosszul vagy és mondd el a panaszokat, majd ő megvizsgál és diagnosztizál.
2012. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
38%

Egy hőemelkedés ami már mostanra le is ment azért nem olyan nagyon durva betegség...


Lehet, hogy kinevet majd. Ma pihenj, kúráld magad, aztán holnap újult erővel mehetsz a suliba.

2012. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
45%
Gyönyörű vagy utolsó..remélem elkap az idei influenza...nem nem fog kinevetni az orvos, ez a dolga én bementem régen egy orrfolyással meg köhögéssel is és kiderült, hogy tüszős mandulagyulladásom van...megnézeted, ha azt mondja tudsz menni vele suliba akkor tudsz, ha nem akkor meg kiír.
2012. szept. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 okoska31 ***** válasza:

menj el az orvoshoz, mert lehetett allergiás reakció is, ha náthának tűnik, plusz fulladsz.

a nyirokcsomó duzzadás (persze ha nem vagy hipochonder) sem éppen arra utal, hogy félvállról kellene venni.


ha nem állítasz fel öndiagnózist a dokinál, hanem elmondod, hogy mit érzel, nem fog kinevetni.

Na, MARS a dokihoz!

2012. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nem fog kinevetni. A nátha egy vírusos betegség, érthető, hogy orvoshoz megy vele az ember. Még akkor is, ha nem lehet kezelni, hanem sokszor nagyjából magától meggyógyul. Az orvos tud neked kiírni fájdalom- vagy lázcsillapítót, ami hasznos lehet.
2012. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
38%

Mostmár biztos elfog, ha már így kívánod nekem... :)


Csak tudod, ha valaki egy náthától meg fejfájástól már kihullik a suliból akkor mit fog később csinálni a munkába? Na, ott ezt nem játszhatja el...

2012. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
Ez baromság, miért nevetne ki az orvos? Ilyet se hallottam még. Ha rosszul vagy akkor orvoshoz menj, ha hőemelkedésed van akkor is. Utolsó, és ha valami komolyabb baja van? A hőemelkedés betegségre utal nem? Ha meg beteg ne a suliba szenvedjen és fertőzze a többieket hanem menjen orvosoz.
2012. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

most akkor bekellett volna mennem igaz??

Így is lelkiismeret furdalásom van hogy nem mentem.

2012. szept. 13. 10:51
 10/30 A kérdező kommentje:
kedden volt még 37.8 is mikor hazajöttem,de másnap még elmentem.Aztán rosszabb lett.A hőm tegnap este volt 37.7 de ettől függetlenül marha szarul éreztem magam.Mikor nem tudsz elaludni mert ég a fejed és fáj is,plusz semmi levegőt nem kapsz.Ma lett volna 9 órám 2 tesivel...tavaly betegen bementem letesiztem 2 órát úgy hogy rázott a hideg,és mikor hazajöttem 38.6 volt a lázam.Ettől féltem most is.
2012. szept. 13. 10:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!