Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igaz, hogy 8. -ban kapunk...

Igaz, hogy 8. -ban kapunk olyan oltást, amit elösször a karhajlatba kapunk, és ha utána kivörösödi akkor a vállunkba is?

Figyelt kérdés

Most 7. Osztályos vagyok hallottam hogy fogunk kapni oltást,és erröl már hallottam... De ha van ilyen akkor azt csak nyolcadikban kapjuk meg nem?

És hetedikben milyen oltást kapunk? Nagyon fáj? Én mindig félek az oltásoktol,van hogy rosszul is leszek töle...



2012. szept. 21. 18:20
 1/6 anonim válasza:

Pont tegnap kaptuk meg az oltást - bár én nem kaptam, mert beteg voltam -, és simán vállba kapták. Nem mondták, hogy fájt, csak utána kicsit jobban fájt a kezük, mint szokott oltás után.

A 7-esről meg csak annyit tudok mondani, hogy annyira felizgattam magam rajta, hogy majdnem elájultam, aztán észre sem vettem, hogy megkaptam. Persze nem volt jó érzés, de sokkal jobban fáj mondjuk a vérvétel, vagy a csaláncsípés szerintem.

2012. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
45%
én még soha nem halottam ilyet. én csak olyan oltást kaptam a suliban, amit vállba adtak, nem hiszem hogy van ilyen
2012. szept. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
azt hiszem hepatitis, elleni oltást kaptok 8-ban, és eléggé fáj. én speciel alig tudtam emelni a kezem, úgyhogy készülj fel!
2012. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Végül is nem attol félek,hogy utána fáj kb két orával,ha nem amikor beadják és utána szoval h csip-e? Szval akk nincs olyan oltás?
2012. szept. 21. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
hát az a fele nincs, hogy a karhajlatodba kapod
2012. szept. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne ijesztgessétek már! Első vagyok, nálunk senki sem mondta hogy fájt volna neki különösebben.
2012. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!