Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Útiköltségpapír? Csütörtökön...

Útiköltségpapír? Csütörtökön megyünk a neurológiára 1 éves kislányunkat. Autóval megyünk, az orvos ad útiköltségpapírt. Buszra már kaptam régen, de autóra még nem. Hogy működik? Hol, mikor és milyen összeget kapunk utána?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy müködik mint a busz... az,hogy mennyit kapsz nem tudom.
2011. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én orvosom azt mondta,útiköltség papír autóra nem jár.
2011. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is azt mondták, hogy benzinköltség nem jár...
2011. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért nem? Nekünk a gyerekorvos mondta, ha gondoljuk, tud adni, úgyis kocsival megyünk.
2011. dec. 5. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Én évek óta kapom a lányomra az autós útiköltség papírt. Csak abban az esetben jár szerintem, ha más városba mentek. Az összeget az oep fogja kiszámolni,van egy kalkulátoruk, oda beírják az adatokat. Most nem is emlékszem már pontosan, talán 20 Ft jár kilométerenként. Nagy szemétség amúgy, mert városhatártól városhatárig számolják a kilométert. Mi Budapest melletti kisvárosban lakunk, a város átellenes végén. Majdnem össze van nőve Budapesttel, így kb. 3 km-re kapom a térítést, holott a valóságban 40 km-re van a lakásunktól az iskolája. Emiatt már be sem adtam a papírt, pár száz forintért, összegyűjtök többet és majd egyszerre küldöm őket be.
2011. dec. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megkérdeztem az oepet és azt mondták,a szakrendelésen döntik el,hogy jár-e kocsira,vagy sem.elvileg a háziorvosom azt mondta,akkor jár,ha mozgássérült,olyan időben van a vizsgálat,mikor tömegközlekedéssel nem lehet odaérni,ha fertőző beteg.egyébként 21 ft-tot adnak kilométerenként.
2011. dec. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!