Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon fáj a Hepatitis B oltás?

Nagyon fáj a Hepatitis B oltás?

Figyelt kérdés

ezen a héten fogjuk megkapni,és nagyon félek,mindig izgulok az oltások előtt és mindig rosszul szoktam lenni...ez mennyire fáj,mikor beadják? nyugtassatok meg lécci!

És mikre gondoljak miközben adják be?



2012. szept. 25. 16:17
 1/9 anonim válasza:
100%

Nem fáj! :)

Nem tudom mire gondolj, talán arra, hogy milyen ciki lenne, ha a többiek előtt elkezdenél parázni, hisztizni! :)

És ne felejtsd el ellazítani a karod, akkor "jobb" lesz. :D

2012. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi,de utána azér csíphet,mert a fertőtlenítő odamegy a sebhez? vagy az csak azért mert belement a tű? Fúú de én még akkor is nagyon parázok!
2012. szept. 25. 16:28
 3/9 anonim válasza:
Első vagyok. Ne így állj hozzá a dologhoz, emiatt kár ennyit izgulni. Nekem inkább szúrni szokott a szurik után, az sokkal "jobb", mintha csípne. :D
2012. szept. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem mindig csípett!
2012. szept. 25. 16:39
 5/9 anonim válasza:
az én osztályom is ma csütörtökön kapja meg szerencsére én nem mert baba koromban kaptam meg :DD de amugy nem fájnak a védőoltások én is még féltem régebben de már kaptam 1-2 és már legyőztem ezt is nem kell ettől félni hidd el.
2012. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondd el a hét napjait a hupikék törpikék neveit, és ne nézz a türe!!! Mi is most kaptuk meg, bár én még nem... Nem volt nálam papír:)
2012. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi hát remélem minden rendben lesz
2012. szept. 26. 07:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem estem túl rajta,mert elmaradt,holnap kapjuk meg! :) de még jöhetnének nyugtató válaszok!
2012. szept. 26. 16:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondoljunk egymásra... csak én a /.-ast kapom (MMR)(1. szünetben)
2012. szept. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!