Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvételre megyek az alábbiak...

Vérvételre megyek az alábbiak mit jelentenek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
se GOT,seGPT,seGGT,összbilirubin,direkt bilirubin,se össz chol., se triglicerid, se glucose, se karbamid, se kreatinin, se húgysav. Aki le akar oltani az inkább ne is írjon.Máshol a neten nem találtam meg, azért fordultam ide. A válaszokat előre is köszönöm!!!

2012. okt. 12. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Általános dolgok, májfunkcióval, cukorral, vesefunkcióval, koleszterinnel.
2012. okt. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy nem találod meg a neten...

[link]

2012. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezek szerint rosszul kerestem. :)
2012. okt. 12. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Az se a szérum rövidítése, az zavarhatott meg a keresésben. Ezek teljesen rutin vizsgálatok, amiket nagyjából mindenkinek megcsináltatnak, akármiért is küldik el laborba.
2012. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen akkor így már értem, hogy miért nem találtam semmi konkrétat...Köszönöm a válaszod. :)
2012. okt. 15. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
A gugli a se GOT keresésre az első találatot adja, ami jó. Nem értem, hogy nem találtad. A se GOT vagy asat, alat ezek a régebbi megnevezései.
2012. okt. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!