Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki végzett már beöntést és az...

Ki végzett már beöntést és az egészségügyben kinek tartozik ez a feladatai közé?

Figyelt kérdés
Úgy tünik, h pályát fogok váltani... szándékosan nem írom ki, h eddig mivel foglalkoztam. A lényeg az, h nyitott vagyok más (polgári) munkát megtanúlni elvégezni, és most alkalmam nyílt egy segédápolói munkára. Azt szeretném megkérdezni, hogy egy segédápolónak mikt tartoznak a feladatkörei közé és közé tartozik-e a beöntés. Hogy őszinte legyek, ez az egy dolog, ami eléggé elrettent. Természetgyógyászati intézményben van ez a munkalehetőség, ergó oda nem haldokló-, műtétre váró emberek mennek, hanem elvileg 14-30 éves korig mozognak a "betegek" kora, de akkor is... sose dolgoztam egészségügyben és így elsőre eléggé megijesztett ez a beöntéses dolog, amit el kéne végeznem az ottlevő "betegeken". Légyszi, nyugtassatok meg... :D Viszont szívesen dolgoznék az egészségügyben, mindigis szerettem volna emberekkel foglalkozni, csak ez a beöntés ne lenne.. :D "Segítsetek" a véleményetekkel légyszi :D Köszi

2012. okt. 24. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az első lesz húzós,de csak azért,mert izgulsz,és tartasz tőle.Gondolj arra,hogy jót teszel vele.
2012. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!