Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak az aranyeremmel?

Mit csináljak az aranyeremmel?

Figyelt kérdés

Furcsa dolgot észleltem a végbélnyílásomnál. Egy nagyobbacska és egy kicsi, bőrszínű, dudort találtam. Nagyon megijedtem, rákerestem és úgy néz ki, mint egy aranyér. Viszont nem fáj és nem piros. Székrekedésem van amióta csak megszülettem, pedig rengeteget iszok, zöldségeken élek és heti 4 alkalommal sportolok 2-3 órát. Mivel tudnám kezelni, és mit kezdjek vele? Légyszíves segítsetek.

18/L


2012. okt. 26. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is biztos, hogy aranyér! Ha bőrszínű, lehet bőrfüggelék, vagy condyloma is!
2012. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rostban gazdag étrend. Kamillás ülőfürdő, illetve kamillatea fogyasztása.
2012. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt a kamillas ulofurdot hogy kepzeljem el? Hogy csinaljam?
2012. okt. 27. 04:25
 4/5 A kérdező kommentje:
megneztem mi az a condyloma. nem elek szexualis eletet, igy azt a lehetoseget kizartam. es ha csak borfuggelek, akkor azzal mit lehet kezdeni?
2012. okt. 27. 04:30
 5/5 anonim ***** válasza:

A bőrfüggelékkel nem kell semmit tenni, ha nagyon zavar bőrgyógyász eltávolíthatja.

Legokosabb, ha orvosnak, sebésznek megmutatod, hogy egyáltalán mi lehet az!!

Látatlanban nem lehet diagnosztizálni!

2012. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!