Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A 2012-es londoni Olimpián a...

A 2012-es londoni Olimpián a magyar csapat hány aranyéremmel fog hazatérni? Kik fognak nyerni szerinted?

Figyelt kérdés

Szerintem 5-6 arany csak lesz.

-Bízom a kajak-kenusokban 2-3 aranyat is szerezhetnek

(Kovács Kati azt biztos).

-Az úszó lányok közül valaki csak nyer egyet, és Cseh Laci is ott lehet.

-A sportlövő Sidi nagy esélyes, csak meg ne remegjen a keze.

-A bokszoló Bacskai lesz szerintem a meglepetés arany.

-Cselgáncsban és birkózásban is lehet egy-egy arany,hogy kinek sikerül azt nehéz megjósolni ,mert a pillanatnyi forma ott sokat számít.


Sajnos a vívás és az öttusa szakág amiben mindig voltak olimpiai sikerek gyengélkedik nem várható arany.

A vízilabdázó fiúk szerintem 3 helyen fognak végezni, hiszen a Benedeket, Kásást (világ 2 legjobb játékosa visszavonult!)nem lehet pótolni, de azért erős a magyar csapat,de sajnos véleményem szerint megszakad a 12 éve tartó egyeduralom az olimpiákat illetően és marad a bronz.


2011. júl. 10. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennyit biztos nem:


[link]

2011. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!