Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak az aranyeremmel?...

Mit csináljak az aranyeremmel? Nagyon kint van, és egyáltalán elmúlik a szülés után?

Figyelt kérdés
Kúpot nem használhatok, mert az orvos nem ajánlja, a krém nem használ semmit, de már nagyon zavar, és most a vége felé, már fájdogál is. Tudom, hogy a nagy nyomás miatt van, de már nagyon kellemetlen. És félek, hogy szülés után nem fog visszahúzódni.
2008. szept. 24. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én csak annyit tudok írni neked, hogy az egyik barátnőmnek is kijött az aranyere 6cm-re!!! Őt ezért császározták, de úgy tudom hogy mostmár minden rendben van vele. kb 3 hónapja szült. De nem tudom hogy mikor múlt el neki pontosan.

Talán tudtam segíteni.

Sok boldogságot kívánok!

Egy babára váró :)

2008. szept. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem az első gyerek után sajnos egyre rosszabb lett, aztán amikor egy éves volt a pici megműtötték.

A műtét kellemetlen és fájdalmas volt, viszont most minden ok. és mostani terhességem alatt nincs is vele probléma.

Akkor volt ott egy anyuka is akit a szülés után azonnal megműtöttek és rendberakták neki.

Szóval nem kell félned, nem marad úgy, ha másképp nem megy leműtik neked is. És persze a dokidnak azért szólj, hogy nagyon fáj már neked. Vérezni meg semmiképpen ne hagyd!

Üdv!

2008. szept. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos arra nem tudok neked valaszt adni, hogy mitol mulik el.

De ma mar nagyon egyszeruen lemutik az aranyeret ne felj. En magan dokihoz mentem 5000 forintba kerult es kb 3 percig tartott. Nem faj, inkabb kellemetlen, hogy ugye oda bekukkint. :) Annyibol allt az egesz, hogy egy kis erzestelenitot oda bespriccel es egy pici gumi gyurut racsiptet az aranyer tovere. Ezzel elszoritja a verkeringest benne es lezerrel levagja a veget. Csak csupan melegseget erzel semmi mast. Egybol mehetsz utanna haza, en masnap mar mentem dolgozni semmi bajom nem volt. A pici gyuru meg magatol tavozik a szeklettel. Kupot kapsz amit meg par napig estenkent felhelyezel.

Tudom nem igazan tudtam a kerdesre valaszolni csak azert irtam le, hogy ha esetleg nem mullik el es megakarsz tolle szabadulni szules utan akkor ez is egy megoldas amin hamar tullehetsz.

Boldog babavarast!

2008. szept. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!