Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha azt mondom az orvosnak...

Ha azt mondom az orvosnak hogy most tervezek teherbe esni a hetekben, megkapom ingyen a védőoltást?

Figyelt kérdés
Nem tervezek egyáltalán teherbe esni egyébként, de azt olvastam hogy ingyenesen megkapják az oltást azok akik az elkövetkezendő hetekben tervezik. Beadják az oltást ingyen? Nem tudnak utána mit tenni ha mégsem vagyok terhes?

2012. nov. 7. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:
influenza elleni védőoltásra gondoltam, azt kihagytam.
2012. nov. 7. 19:12
 2/6 anonim ***** válasza:
öhm.. NEM tudod az egy orvos! nem hülye.. egyetemi végzettsége van. és ha sajnálsz 1-2 ezer ft-ot a saját egészségedre, akkor az elég gáz!
2012. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

oké hogy egyetemi végzettsége van, de honnan tudja meg ha nem akarok valójában terhes lenni 21 évesen?

nem sajnálom, csak nem azért fizetem a TB-t, hogy csak az öregek meg gyerekek meg terhesek kapjanak ingyen védőoltást. amennyit fizetek nekem is kijár. és mindenkinek aki fizeti a horror adót meg tb-t. de nem ez volt a kérdést.

2012. nov. 7. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
megértelek! hát akkor egy próbát megér!
2012. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem két éve beadta a háziorvos ingyen, igaz, én tényleg akartam is babát, de ezt valóban nem tudja ellenőrizni és számon sem fogja kérni majd rajtad!
2012. nov. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Merovingii ***** válasza:
Valószínűleg be fogja adni , mert ez a dolga , de ez elég sekélyes dolog !
2012. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!