Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A H1N1 elleni védőoltást (ha...

A H1N1 elleni védőoltást (ha az ingyen jár nekem) az üzemorvos az beadhatja?

Figyelt kérdés
Ugyanis nem a lakhelyemen dolgozom, és nem tudnám megoldani, hogy a háziorvosom adja be. Az ingyen járó vakcinát az üzemorvosomnál is átvehetem és ő is beadhatja? Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 12. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is az üzemorvosnál vettem fel, mivel munkám miatt ingyen járt nekem is. Nem is adta volna ide, hogy a háziorvosom adja be.
2009. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek szerint az üzemorvosnál kell lennie az ingyen oltóanyagomnak. Ugyanis mindkettő a másikhoz irányít... :(
2009. dec. 12. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Akkor szerintem beszéld meg az üzemorvossal, hogy nála vennéd fel az oltást, szerezze be, és mondjon egy időpontot, hogy mikor vedd fel. Mondd el neki nyugodtan azt is, hogy nem tudsz a háziorvosodhoz menni, mert nem ott laksz, ahol dolgozol. Nálam is ez a helyzet, van amikor "pattintgatnak" ide-oda, mert én sem ott lakom, ahol dolgozom.
2009. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom, hátha sikerül az üzemorvossal egyeztetnem.
2009. dec. 12. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!