Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Találtam a bal mellemben egy...

Találtam a bal mellemben egy borsó nagyságú csomót. Hova forduljak vele? Mit tegyek? Kicsit félek, hogy ez mi.

Figyelt kérdés
2012. nov. 19. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy ? Fiú vagy vagy lány?

Ha lány, akkor mikor kell megjönnie a menzeszednek?

2012. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
34 éves nő vagyok. Nemrég mult el, de eddig nem tapasztaltam ilyet. Minden felmenőm rákos betegen halt meg. Nem tudom mit tegyek, vagy hova forduljak.
2012. nov. 19. 17:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor nőgyógyászhoz. Ott adnak mammográfiára beutalót, ennek a vizsgálatnak az eredménye lesz a mérvadó.

A mammográfiát nagyjából a menzesz utáni 10. nap környékén érdemes megcsináltatni.

Nekem is van ilyen fél centis cisztám mind a két mellembe,

évente - két évente szoktam menni ellenőrzésre.

2012. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
s a dokinak mit mondjak? Félek nagyon.
2012. nov. 19. 18:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt, hogy az önvizsgálat során találtál egy kis csomót a melledben, ő meg fogja tapintani és intézi a további vizsgálatokat.
2012. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jó rendben. Köszönöm szépen előre is a segitséget.
2012. nov. 19. 18:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor voltál utoljára mammográfián?
2012. nov. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
őszinte leszek, én még sohasem voltam mammográfián. Viszont rákszürésen minden pevben megjelenek. De ez aggaszt most nagyon.
2012. nov. 19. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem a mammográfiát, mert ha a családban több rákos beteg is volt, akkor erre fiatalkortól kezdve évente el szoktak küldeni az orvosok.

Ne aggódj, valószínűleg nincs semmi baj, ciklus egy szakaszán nekem is szokott 'csomó' lenni, elmúlik.

Menj el nőgyógyászhoz, ő majd továbbküld mammográfiára.

2012. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!