Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy kell elképzelni egy...

Hogy kell elképzelni egy arcüregfelszúró műtétet?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyen? Marad nyoma? Valószínűleg arcüreggyulladásom van, de még csak házi praktikákkal próbálkozunk, viszont nagyon félek , hogy komolyabbra fordul

2012. nov. 25. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt szerencsére, de egyszer voltam az orr-fül-gégészeten és az ágyon feküdt egy ember, akinek az orrába fel volt csavarva egy dugóhúzó szerű szerszám. Nem tudom az az volt-e...
2012. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már mosták ki az arcüregemet. Az orron keresztül csinálják, nyoma nem marad. Elég kellemetlen, de elviselhető. Nekem először lidocain sprayt fújtak be, igy fájni nem fájt.
2012. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kiskoromban többször is felszúrták, mert be volt gyulladva. Manapság ezt már csak elég ritkán csinálják szerencsére, mert elavult módszer lett (orr-fül-gégész mondta). Szerencsére általában még a súlyosabb gyulladások is lehúzhatók antibiotikummal, melegítéssel, orrcseppel, stb. Nekem sajnos elég sűrűn van, de felszúrni gyerekkorom óta sosem kellett.
2012. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

:/

köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 5. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!