Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mondhatni már nem tudom...

Mondhatni már nem tudom elképzelni magam társaságban?

Figyelt kérdés
vannak még itt ilyen szempontból magányos emberek, mindíg is különcnek éreztem magam, olykor kevés baráttal. Nézegetek képeket bulikról, összejövetelekről, és feltör ez az érzés bennem. Olyan régen volt ilyenben részem, hogy számomra már furcs lenne ha lenne velem valaki, mintha nem is tudnám magam elképzelni valakivel, ugyanakkor vágyom is egy társra. Értitek ti ezt? 27F
2012. júl. 31. 10:25
 1/1 anonim válasza:

Én sem sokat járok társaságba,akkor is általában 5-6 ember egyszerre. Nagyobb társaságban sokszor kiszorulok, nem szoktam a középpontban lenni.

Én sem töltöm tele a faszbúkot bulizós képekkel, mert vannak, akik minden kocsmázásról, házibuliról millió képet csinálnak, én meg csak az igazán fontosakról, nyaralás, túra, amikor értékes képeket lehet csinálni.

Attól, hogy nekik annyi bulis képük van, és minden héten partyznak valahol, koránt sem biztos, hogy boldogok. Persze sok múlik a társaságon, de a lényeg, hogy 1 olyan ember legyen, akivel megoszthatsz mindent. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy nekem hány ilyen ember van...

Annyit tudok javasolni, hogy ha egyedül is, de menj el azokra a koncertekre, kiállításokra stb. programokra, amik érdekelnek, ott úgyis olyan emberekkel akadhatsz össze, akik hasonló dolgokhoz vonzódnak, hasonlóan gondolkodnak. Tutti, hogy kialakul valami.

23/L

2012. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!