Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az bosszant, hogy nem tudom...

Az bosszant, hogy nem tudom elképzelni, hogy nem kívánom a cigit. Nem akarok egész életemben vágyakozni utána. Akiknek sikerült! Hogy lehet ezen túllépni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan tevékenységet találni, amit cigizés helyett tehetsz. Gondolom sok "emlék" köt a dohányzáshoz. Legyél folyamatosan másokkal, akik elterelik róla a gondolataidat. Nézz filmeket, menj focizni, sportolni, strandra, de ne legyen üres pont. Amiután észreveszed, hogy cigi nélkül is tudod élvezni a dolgot, akkor jól haladsz :)
2012. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor nem igen van pénzem akkor szoktam elszokni ideiglenesen.Elszívok 4 szálat úgy,hogy az összeset letüdőzöm és annyira megbódulok tőle,hogy utána mind a fejem mind a gyomrom komoly fájdalmakat generál.Ilyenkor kell egy hónap mire újra elszívnék egyet.

Veszélyes de bejön.

2012. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen ember nincs.Akaraterővel magába erőlteti a gondolatot,hogy nem kell,már csak azért sem gyújt rá és egy idő után elhiszi magának,hogy tényleg utálja.Én 3 hónap után visszaszoktam,pont azért,mert mindig megkívántam.De nem fizikailag,hanem lelkileg kellett ez a lazítás.Most dohányzok,de meghúztam a határt,hogy meddig mehetek el és tartom is.Így marad money is.
2012. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ess teherbe, nàlam bevàlt:D
2012. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na attól mentsen meg az élet, hogy valaha is teherbe essek :D
2012. aug. 25. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!