Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szoktatok erőlködni a WC-n?

Szoktatok erőlködni a WC-n?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben nem ment könnyedén a székletürítés, nagyon erőlködtem, utána fájt is a fejem.Lehet komolyabb bajom az erőlködéstől?

2012. nov. 25. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is vannak/voltak ilyen problémáim.Az erőlködéstől aranyeret,vagy végbélrepedést kaphatsz.

Egyél mindennap 10-15 aszalt szilvát.Nekem ez vált be a legjobban.

2012. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%
Legfeljebb akkor ha gyenge az érrendszered. Időskorban pl. gyakran az, és ezért fordul elő néha hogy az ember agyvérzést kap közben. Egy gyengébb hajszálér könnyen elreped, ha már ne túl erős a fala... ha egészséges vagy akkor is van nagyon minimális esélye. 100ezer-hez az 1, vagy még kisebb...
2012. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
egyél mindent erőspaprikávval garantált a hatás... xD :D
2012. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
egyetek levest nem lesz ilyen baj :) kb 2 naponta
2012. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó kis tanácsok olyanoktól akinek nem igen van ilyen problémája. Nekem egyik remek leírt praktika sem segitett sosem. Annak aki igazán szorulásos ezek semmit nem érnek.

Egyébként én is sokat erőlködök de szerencsére még sosem volt semmi következménye. Néha én is csodálkozok rajta, de nagyon remélem igy is marad sokáig.

2012. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem az vált be, hogy sokkal több folyadékot vittem be a szervezetembe. + elkezdtem mozogni is
2012. dec. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!