Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen már tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen már tényleg nem tudom mit tegyek hogy jo legyen!? HA NÁLATOK UJABB ÉS UJABB PROBLÉMÁK MERÜLNEK FEL EGY KAPCSOLATBAN, VAGY ÉPPEN A RÉGIEK TÉRNEK UJRA ÉS UJRA VISSZA érdemes még folytatni, erőlködni?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat változtam a barátom miatt,egyke révén nem voltam egy nyitott és családcentrikus ember,de az ő kedvéért probálok nyilni,és jobban elfogadni hogy náluk mindenki egy nagy család és folyton összejárkálni az anyáékal,tesojával,meg elviselni hogy beleszolnak a dolgainkba(egy házban lakunk csak külön bejáratú lakásban)

.Folyton ugy érzem hogy nem tudok a páromnak megfelelni maximálisan mert mindig ujabb és ujjab problémák vannak hogy én nem értem meg öt mert tul sokat akarok vele lenni és ha nem ez akkor az hogy miért töle várom a problémáimra a megoldást és miért mondok el mindent többször,meg hosszadalmasan ecsetelve?ja és persze hogy miért nem tudok energikusabb,és kevésbé fáradt lenni?!

De ha ez nem lenne elég akkor az anyáék még meg is jegyzik hogy már megint min vitatkoztunk este és hogy miért kell minden héten vitatkozni valamin(mert le lehet hallani hozzájuk).Hát ez már önmagában nagyon idegesit hogy miért foglalkoznak a mi dolgainkal és egyáltalán miért kell ezt szo nélkül megmagyarázni hogy mi a gond ez nem csak a mi dolgunk és nekik még csak szová sem kéne tenni,nem?

De sajnos mindenel ez van ha valamit kitalálok hogy igy vagy ugy csináljuk egyből az jut eszembe hogy jaj mit fognak ehez megint szolni,mi lessz a véleményük és mit fognak hozzáfüzni megint?!

Mégis mit kéne csinálnom,tényleg enyi lemondással jár hogy az ember együttmaradjon valakivel?

Nem nem ez az első kapcsolatom már tulvagyok egy két dolgon de valéahogy eddig sem jött össze,igy arra gondolok bennem van a hiba!


2012. márc. 23. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Szóval hiába mondod el neki többször, ő nem hajlandó változtatni?


Sajnos az a legnehezebb, ha együtt laktok valamelyikőtük szüleinél,hiába van külön lakrészetek, mindig belefognak szólni a dolgaitokba...


Ha úgy gondolod még van annyi energiád, hogy küzdj a kapcsolatért,akkor próbálkozz. Ha már nagyon elfáradtál,akkor lehet jobb elengedni. Nem jó, ha mindig újra terítékre kerülnek a régi problémák...

2012. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
beragadt a caps lock?
2012. márc. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak nekem vannak ilyen jellegű problémáim,de megnyugodtam,hogy NEM
2012. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves sorstárs!

Mond mégis mit lehet tenni hogy jo legyen,vagy hogy egyáltalán ne érezzem ilyen rosszul magam?Nálatok mi a helyzet és mi vált be?

2012. márc. 23. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmész egy pszichológushoz és ha szerencséd van tud rajtad segíteni. ennyi
2012. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem kicsi szünet kellene költözz vissza szüleidhez és tartsatok párnap szünetet...mondd meg neki hogy neked időre van szükséged.!
2012. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!