Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet ezt kezelni hogy ossze...

Lehet ezt kezelni hogy ossze forjon?

Figyelt kérdés
1 hetig voltam baranyhimlos es a homlokomon a holyag be gennyesedet aztan meg barna lett gyuladasba volt, most meg le esett es ott maradt a nyoma egy eleg feltuno lyuk nem tudom mit csinaljak vele,mert olyan csunya!! mit hasznaljak ra?? minnel hamarabb szeretnem,hogy ossze forjon es ne latszodjon semmi!!!

2012. dec. 3. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg örökre nyoma marad, de ne ess kétségbe, nem vagy egyedül
2012. dec. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ottmarad a nyoma, de szerintem ilyen mindannyiunknak van. :)
2012. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a bárányhimlő sebei nem fognak eltűnni, elfog halványodni idővel az évek során de teljesen eltűnni nem fog, ha lány vagy akkor annyit tudok ajánlani egy kis alapozó vagy más kence fince és kész :)
2012. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nalam az alapozo nem megoldas,mert ha be kenem vele az arcom akkor csunya lesz es pattanasos vmikor szval nem is kenem semmivel az arcom csak egyszeru kremekkel!! Engem mar csak az nyugtat,hogy nem csak en vagyok az egyetlen akinek a himlo utan maradt par heg,lyuk az arcan meg az,hogy nalam vannak rondabbak is!! de nagyon remelem,hogy karacsonyra mar nem lesz ilyen csunya,mert akkor komolyan meg bolondulok!!!
2012. dec. 3. 17:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat!!! :)
2012. dec. 3. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!