Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki mit tud a hátsó fali...

Ki mit tud a hátsó fali infarktusról? Mennyi idő alatt halhatunk bele? Ez jön álmunkban? Milyen? (saját tapasztalatok érdekelnének! Ne linkeljetek tudományos oldalakról)

Figyelt kérdés
Azt hogy milyen arra értem mit csinál a beteg olyankor? Rángatózik...?Vagy mi?
2012. dec. 10. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Arról érdekelnek saját tapasztalatok, hogy ki mennyi idő alatt halt bele? Gondold végig még egyszer a kérdést.
2012. dec. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Saját tapasztalat nem azt értem,hogy aki belehalt az írjon! Kébzeld arra gondoltam akinek rokonával történt ilyen vagy ismerősével.Tehát olyan infó érdekel amit nem úgy hallott vissza 50 embertől és fele sem igaz! Érted?? Ha nem tudsz egy kérdést felfogni ne is írj inkább légyszives!

Mivel igen gyakori a szívinfarktus hazánkban gondolom a te környezetedben is történt hasonló eset.De engem konkrétan ez a fajtája érdekel,és az ami a valóságban történik ilyenkor!

2012. dec. 11. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

A hátsó fali az ideális meghalni. Kisebb kellemetlenség, oszt vége. Semmi dráma, hogy halálfélelem, erős szorítás...

De mondjuk az infarktus nem 100%-ban halálos. Volt olyan, aki kissé rosszul érezte magát reggel, kitárta az ablakot, 5 percet ült a januári levegőben, majd elment dolgozni. Másnap elment azért orvoshoz, az beutalta, harmadnap kivizsgálták, 30%-a elhalt a szívizomnak.

Amit én éreztem, abba föl nem lehetett volna ébredni, az biztos. :D Némi gyengeség, némi hideg izzadás, némi mellkasi szorítás, ami böfögésre enyhül.

Mármint akkor rángatózik-e, ha éppen meghal? Hát azt meg ki tudja saját tapasztalásból? :D

2015. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!