Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi is az az életbiztosítás?...

Mi is az az életbiztosítás? Vagy milyen biztosítást ajánlanál

Figyelt kérdés
valaki segítene abban hogy ez kinek és mikor fizeik ki?érdemes kötni?édesapám 54éves és pacemakeres szív beteg.szeretnék neki életbiztosítást kötni,de nem tudom hogyan működik(a rábeszélős ügynököket meg nem csipem)olyant szeretnék kötni neki ami halálozáskor azonnal fizet.hallottam van ami fix időre szól és utána kifizet ez is olyan csak mindig hosszabbitják?vagy hogyan müködnek ezek?jah és esetleg van olyan hogy több emernek egyszerre kedvezményesebb?szeretnék magamnak és a páromnak na meg persze a kislányomnak is.vagy milyen biztosítást érdemes?fejenként 2-3eerből kijón havonta?
2012. dec. 27. 15:45
 1/2 A kérdező kommentje:
egyáltalán ha (ne adj isten)majd meghal a szíve miatt akkor fizet e a biztosíto? mivel már szívbeteg volt mikor kötöttük.nem akarok pórul járni,hogy fizetjük szegényemnek aztán mégsem kapunk semmit(sosem gondoltam hogy eljön ez az idő,hogy ilyenen kelljen gondolkodnom...szomorúsággal tölt el )
2012. dec. 27. 15:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt tudom tanácsolni,hogy e-mailben(az semmiben nem kerül) kérj ajánlatot az összes biztosítótól.

Többféle csomag van,az egyszerűtől a csillagos égig azok alapján meg össze tudod hasonlítani,hogy melyik jó számotokra.

Én is így tettem,mi végül a Generalit választottuk,a rábeszélős,fecsegős hölgyet nem úsztuk meg aláíráskor:),de minden olajozottan működik,eddig nem lehet panaszom rájuk

2012. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!