Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Oltással kapcsolatban lenne...

Oltással kapcsolatban lenne egy kérdésem?!

Figyelt kérdés
Akárhányszor van oltás a suliba mindig rosszul leszek tőle.:( Ha már be is megyünk az orvosiba és meglátom a tűket, már akkor elkezdek szédülni. Mindig látják rajtam hogy nincs minden rendbe, így bent szoktak tartani 1-2órán át.Pontosabban azt érzem hogy szédülök, és remegnek a lábaim, ilyenkor le kell ülnöm, meg tiszta sápadt vagyok.:( Ez akkor kezdődött amikor egyszer voltunk barátnőmmel állatorvosnál, mert valami baja lett a kutyájának. Ezután mindig rosszul voltam az ilyenektől. Az lenne kérdésem, hogy ezt az egészet csak bemesélem magamnak,hogy úgyis ez lesz,mint mindig,vagy izgulok, vagy pedig valami más?

2012. dec. 27. 18:56
 1/5 Miklós G. ***** válasza:

Teljes mértékben saját magadnak idézed elő a problémát, stresszelsz már magának a procedúrának a gondolatától is, és hát az elmédnek nagyon nagy ereje van. A pánikbetegség alapja ez. Próbáld meg úgy felfogni, hogy csak egy pici szúrás és semmi több. Nem gondolnám, hogy bármi élettani oka lenne annak, hogy rosszul vagy az injekciótól.


Üdv!

2012. dec. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Próbáld meg úgy felfogni, hogy csak egy pici szúrás és semmi több"


Kivéve az egészséged, egy betegségen áttesni miért is jó?Több szövődménye van a betegségeknek mint az oltásoknak sokkal!Újból felütötte a fejét néhány betegség mert felelőtlen szülők nem adatják be a védőoltásokat.

2012. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ősszel próbáltam ezt követni,ezt a felfogást. Nem sikerült sajnos:( az osztálytársaim azt mondják hogy szimulálok,megjátszom ezt az egészet. De én nem gondolom hogy túl sokan meg tudják ezt játszani hogy fal fehérek legyenek.
2012. dec. 27. 19:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Én olyat nem írtam, hogy kihagytak volna oltásokat nálam. Mindegyiket megkaptam,mert én is ugyan azon a véleményen vagyok,hogy jobb egy oltás most, mint később egy betegség!
2012. dec. 27. 19:34
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos gyengék az idegeid! Próbálkozz relaxációs gyakorlattal és gyógynövényes nyugtató tablettát is bevehetsz az oltás előtt fél órával. Meglátod segít! Én is mindég ilyen izgulós voltam, vagyok.
2012. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!