Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nincs fizetve a Tb-m ma...

Nincs fizetve a Tb-m ma tudtam meg! Szeptember 1-től kezdek az első munkahelyemen és orvosi szűrések szükségesek hozzá! Emiatt lehet, hogy nem készítik el a szűréseket, vizsgálatokat ami a munkavállaláshoz kell?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi,elvégzik, csak figyelmeztettek,hogy tudj róla, és rendezd a tartozásodat.
2009. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A baj az,hogy nem tudom mióta nincs Tb-m!Nem kaptam semmi papírt róla félek sokat kell fizetni!
2009. aug. 25. 18:06
 3/7 anonim válasza:

A vizsgalatokat el fogjak vegezni, azzal nincsen baj..

Viszont be kell menned az Apehbe, ott megmondjak pontosan, mennyi a tartozasod.. 4300/4500 Ft per honap (ezt lehet reszletekben is befizetni..)

2009. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A vizsgálatot megcsinálják, aláíratnak veled egy nyilatkozatot, hogy tudod, hogy nincs fizetve a tb-d. !500 Ft a havi díj, de ha lesz munkahelyed és bejelentenek, akkor nem kell fizetned, szerződést kötnöd. Tudtommal visszamenőlegesen nem fizettetnek ki veled semmit.
2009. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4500 Ft, csak a mondatot nagybetűvel kezdtem :) Előző
2009. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én úgy értesültem,hogy vissza menőlég is fizetni kell!Bár orvosi ellátásban nem volt részem 1 szer sem!Nem volt rá szükségem a torkom se fájt!:)Nem értem ezt az egészet de holnap megyek az APEH-hoz!
2009. aug. 27. 13:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg nekem és anyukámnak is ki kellett fizetni a tb-t...mármint onnantól mikortól nem volt neki...60ezret fizetett ki:S
2009. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!