Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hová forduljak? 3 hónapja nem...

Hová forduljak? 3 hónapja nem keveredek ki a megfázásból. Orrdugulás, állandó torok, légcső, nyakizom fájdalom, nyirokcsomó duzzanat. 2 antibiotikum kúrán már túl vagyok de többet nem akarok. Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Ilyen makacsok ezek a mai vírusok, bacik??

Nagyon félek h valami komolyabb bajom van..

Családanya vagyok , nekem még fel kell nevelnem a gyermekemet.

Adjatok tanácsot mit tegyek? Hová forduljak?

Milyen szakorvoshoz?


2010. nov. 23. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd meg ezt a cikket. Lehet, hogy benne a válasz is.

2010. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

APRÓBOJTORJÁN: gyulladáscsökkentő, antibiotikus hatású, ezért kiváló ínygyulladás, torokgyulladás, hangszálgyulladás esetén.


ARANYVESSZŐ: gyulladáscsökkentő, ezért a szájüreg gyulladása, az ínygyulladás, a torokgyulladás, mandulagyulladás öblögetőszere.


HÁRSFA: meghűléses betegségek ellenszere, fájdalomcsillapító, lázcsillapító, immunerősítő. Csillapítja a köhögést, köptető, nyákoldó. A gargalizáláson kívül inhaláláshoz is használható.


HIRDETÉS

2010. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana immunerősítő készítményt szedned.
2010. nov. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menj el orr,fül-gége szakorvoshoz. Sok esetben krónikus arcüreggyulladás van a háttérben. Jó lenne egy CT vizsgálatot kérni tőle, mert nekem is csak az mutatta ki az állandó gyulladást. Főleg, ha kisgyereked van, fontos felderíteni a problémát, mert ez lehet egy góc, ami mindenfajta baktériumot elraktározhat. Évek óta ez van nekem, a tünetek pont az általad leírtakkal azonos, csak már vagy 6 éve, és a nyarat kivéve állandóan ezzel élek.
2010. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!