Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Párom éjszakánként rosszul...

Párom éjszakánként rosszul van, szoritsa a szivét és nem kap levegöt. Én hogyan tudnák segiteni rajta, h mielöbb elmúljon a baja?

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem akar menni...

#hahú
2013. jan. 11. 00:41
 1/10 mantis religiosa ***** válasza:
Elképzelhető, hogy bevizesedett a tüdeje, főzz neki vízhajtó teát, zsúrlóból és/vagy kukoricabajuszból. Ha néhány napon belül nincs változás próbáld rábeszélni az orvosra. A felgyülemlett víz szívelégtelenségre is utalhat. Ha a tea nem használ, orvos le tudja szívni, bár ez csak tünet, az okot kell megszüntetni.
2013. jan. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet pánikbeteg is, vagy lehet, hogy ritmuszavara van.

Lehet orvoshoz menni, vagy haldokolni minden éjjel. Férfiak...

2013. jan. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy kihívod az orvost, és ő majd elküldi kivizsgálásra!

Ha önmaga képtelen elmenni dokihoz.

Komolyan! Férfiak!

2013. jan. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amikor megfázok,,,átfúj a szél,olyankorszoktam magam így érezni,hogy a szívembe szurkál és alig kapok levegőt...Nem lehet,hogy megfázott Ő is?...Én olyankor hanyat fekszek villamypárnára és érzem,hogy jólesik az a kis meleg,,,levegőt is könnyebben kapok,,,ameddig birom a meleget addig fekszek rajta!Két-három alkalom után elmúlik...Meg kellene próbálni,,,nekem bevált,,,és vigyázok,hogy egy pillanatra se szaladjak ki,ha fúj a szél,mert úgy látszik érzékeny a tüdőm...sok szerencsét!
2013. jan. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy magas a vérnyomása. Egy vérnyomásmérő kölcsönkérése kiderítheti, ez-e a baj. Ha ez, gyógyszerre van szüksége. Ha nem ez, egyéb orvosi vizsgálatok kellenek.
2013. jan. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem szorítsa, hanem szoríccsa
2013. jan. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 mantis religiosa ***** válasza:
Teljesen felesleges itt rinyálni a nőknek, hogy férfiak így meg úgy! Legalább annyi nőt ismerek, aki semmi pénzért nem menne orvoshoz, csak ha erőszakkal viszik, köztük Édesanyám és Nagymamám is! Ezt az orvos-kihívós dolgot amúgy nyilván tudja a kérdező is. Ha nem tudtok tanácsot adni, csak károgni, ne itt tegyétek, a kérdező nem erre kíváncsi!
2013. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"montihun válasza:

nem szorítsa, hanem szoríccsa"


Igen, igen. Ez a pontos orvosi kifelyezés.

2013. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves #7-es:


Mivel a kérdező nem orvos, így nem tud rajta segíteni, csak ha orvost hív hozzá, vagy dokihoz citálja.

2013. jan. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egyébként teljesen letojom,h cs v ts ai ilyen kis hülye problémákkal nem foglalkozok az a lényeg,h értsük egymást ts-vel vagy cs.vel eggyütt sajnos tudom vannak olyan emberek akik a saját gondjukban máshol aggatják a körmüket!!!
2013. jan. 21. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!