Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rosszul alszok éjszakánként,...

Rosszul alszok éjszakánként, mitől lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sokszor van hogy nehezen alszok el de általában sikerül de ha elalszok akkor is éjszaka felébredek és egyszerűen rossz dolgok jutnak eszembe, félek, kiver a víz és nem tudok visszaaludni. Kicsit stresszes az életem asuli is nehéz mostanában általában fél 4-ig vagyok bent aztán rohanás edzésre mindezt heti 4-szer elképzelhető hogy emiatt van vagy más lehet a dolog hátterében? 13/L
2012. okt. 17. 20:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Viszont egész nyáron gond nélkül aludtam, egyszer nem keltem fel éjszaka.
2012. okt. 17. 20:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Idegi túlterheltség. Edzésből végy vissza. 13évesen elég a suli. És a kamaszkori testi-lelki változások. A szervezeted nem tolerálja ezt a túlzott terhelést. Bizonyos ideig megy, de a jósló jelek megjelentek. Beszéld meg a szüleiddel, hogy ez így nem megy tovább. Ennyi elvárásnak ebben a korban lehetetlen megfelelni. Ölellek szeretettel.
2012. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet attól!

De sztem meg pont NE az edzésből vegyél visza, az kell, főleg annyi évesen az inkább csak jót tud teni a stresszel is meg mindennel is. szal valahogy a sulis terheket próbáld csökkenteni, na meg az se normális h késő délutánig bent vagy ...

Sztem tök tipikus szorongásos jelenség, csak ha nem vigyázol, nem csak éjszaka ver ki a víz, hanem ugye egy idő után emiatt full fáradt leszel folyamatosan na meg aztán jönnek egyéb "aranyosságok", mint pl akár eljuthatsz oda is (volt ilyen ismerősöm), h a stressztől hánysz is, gyomorfekélyt kapsz, állandó hasmenésed van és stb :(((

Úgyhogy gondold át, nem éri meg, ott rohadjon meg a suli ahol akar, az egészségedet ne engedd rámenni!

A sportból meg véletlenül se engedj, majd később fogod látni h az mennyire fontos ennyi évesen !!!!

üdv

2012. okt. 20. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!