Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mik ezek a doktorok? (Lent)

Mik ezek a doktorok? (Lent)

Figyelt kérdés
Bementem ma a dokihoz, mondtam neki, hogy Szeptemberbe húzódott meg a lovaglóizmom, amivel a szezont végig fociztam, és a szezon végére már kezdett "annyira" nem fájni. Majd 1 hónap pihenőt tartottam, aztán elsején fociztam, aztán megint megrándult a lovagló izmom. Ez átszámítva majdnem félévig fájt. És annyit mondott a dokim, hogy 1hétig ne tesizzek, meg kaptam fastum gélt. Ezmi?

2013. jan. 15. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Esküszöm, nem értem a kérdést, pedig háromszor is elolvastam.
2013. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fél évig fájt, b.sztál elmenni eddig orvoshoz, most meg rinyálsz, hogy a doki a hülye?

Gratulálok. Mégis mi a francot akarsz rá? Gyógypuszit?

2013. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Látnád a mi dokinkat....Mondod neki fáj a torkod megvizsgálja a hasad ad felmentést igazolást meg ír fel antibiotikumot.Mindezt félóráig és utána mehetsz haza.

Egyébként a fastum gél nem hülyeség nyugodtan kenheted vele.De az tény hogy vannak ilyen orvosok.

2013. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Fastum gél izom- és reumatikus fájdalmak, gyulladások csökkentésére szolgál. Érdemes használni.
2013. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Foci szezonba csak a foci érdekel. Nem akartam kihagyni egy napot sem, s mindig edzeni. Nem tudom, hogy mi lehet a baj, de ultrahangra el kéne mennem.
2013. jan. 15. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen baromi okos vagy, miért nem magadat gyógyítod?

Az orvos nem véletlen adta a fastum gélt, hanem azért, hogy használd. UH...mégis mi a francot akarsz az UH-val?

2013. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!