Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az Egyesített Fővárosi Szent...

Az Egyesített Fővárosi Szent István és Szent László Kórház és Rendelőintézethez milyen körzetek tartoznak? Vagy bármilyen orvost választhatok (nem magánra gondolok)?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem Budapestre, és abban a rendelőintézetben dolgozik egy orvos, akit ajánlottak, és akihez szeretnék járni, de mivel komoly krónikus betegségem van, amihez sokszor kellene kontrollra járnom, ezért anyagilag nem engedhetem meg magamnak, hogy a magánrendelésére menjek el. Viszont mindenképp ahhoz az orvoshoz szeretnék menni, mert akikhez eddig jártam, azok nem tudtak segíteni, és talán ő igen.

#Szent István Kórház #orvosválasztás #Szent László Kórház #Szent István Rendelőintézet #Szent László rendelőintézet
2013. jan. 15. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mehetsz hozzá, minden további nélkül. Szabad orvosválasztás van.
2013. jan. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Mi van, ha azt mondják, hogy mégsem mehetek oda? Biztos megengedik, hogy oda menjek, ami nem a körzetem esetleg?

2013. jan. 17. 15:10
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy mire hivatkozzak pontosan. Ha valaki esetleg tudja a jogszabály számát, ami kimondja a szabad orvosválasztást, nagyon hálás lennék érte! :) Köszönöm előre is!
2013. jan. 17. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!