Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tartós alhasi fájdalom: merre...

Tartós alhasi fájdalom: merre menjek tovább?

Figyelt kérdés

Két éve kezdődött, elég nehezet kellett emelnem, aznap este éreztem először, hogy bal oldalon, alul szúr a hasam.

Ez azóta tart, időnként éles, szúró fájdalmat érzek ugyanott.

Sérvnek gondoltam, gondoltam, ha nem ugrálok, elleszek vele.


Azóta egyre gyakrabban, egyre erősebben fáj. A havi vérzésem is megváltozott, és "azokon a napokon" erős fájdalmat érzek végig.


Elmentem orvoshoz, mert a fájdalom csillapítók nem hatnak rá, és a mindennapjaim is megkeseríti. Nem tudok sietni, emelni, cipekedni, tornázni, és ha este fáj, akkor sokszor aludni sem.


Háziorvos nem tud mit kezdeni, a sebészeten azt mondták, nem sérv, nem éreznek semmit. (Jó nekik, mert úgy megnyomkodtak, hogy két napig nem tudtam kiegyenesedni.) Mivel említettem a vérzés változását, elküldtek nőgyógyászatra, és nőgy. ultrahangra, de ott sem találtak semmit.

Annyi történt, hogy fogamzásgátlót írtak fel "fájdalmas menstruációra", holott nyilvánvaló, hogy nem ilyen jellegű a panaszom.

A háziorvos széttárta két kezét, hogy ha nem találtak semmit, akkor nincs ott semmi.


Viszont fáj. (Akármi is ez, nem olvasta a diagnózist).

Mit tehetnék? Milyen rendelést keressek fel, ahol beutaló nélkül fogadnak?

Nem szeretném 30 évesen, hogy az legyen a végszó, hogy "nem tudunk mit tenni, éljen együtt a fájdalommal".


A fogamzásgátlónak hála három hete menstruálok, három hete egyfolytában érzem a szúró fájdalmat, és összesen nem aludtam 8 órát, nemhogy naponta.



2013. jan. 28. 20:25
 1/3 gelazso ***** válasza:
0%
orvoshoz kellene menni ha nem kamu kérdés lenne reklámért
2013. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Combfej, csípő fájdalom is kisugározhat a csípőárokba. Orthopédiára tudsz elmenni. Mond el, hogy terhelésre jelentkezett, nem tudsz tartósan járni, meg hogy már milyen szakrendeléseken voltál, ahol negatív eredményeket kaptál.
2013. jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Arany mókus, drága bogár!

Írtam, hogy végigmentem a háziorvostól a sebészen át, a nőgyógyászig és az ultrahangig mindenen. Ez konkrétan hat orvos.

Akik nem találtak semmit, ami fájhatna.


De mégis fáj.


Mégis mi a tökömet reklámozok??? Legyen önnek is lágyéksérve! Ne pazarolja az életét alvásra!

2013. jan. 28. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!