Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiskoromban vérszegény voltam,...

Kiskoromban vérszegény voltam, most is a vashiánynak legalább 5-6 tünete észlelhető, mégis teljesen normális a vérképem! Akkor mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakori homloktáji fejfájás, hideg végtagok, gyenge állóképesség, nagy alvásigény, sápadt arc, állandó lila karikás szemek, töredezett haj...


Most voltam vérvételen, de teljesen normális minden, sehol semmi eltérés, csak a trombocytaszám egy minimális mennyiséggel meghaladja a felső határt. Szerintetek mi lehet a bajom??


2012. máj. 2. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már, ki tudja?


Ezek más okokból is lehetnek, nem csak vérszegénység, esetleg össze sem függnek.

2012. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon fura... Viszonylag normálisan étkezem, sok folyadékot iszok, mozgok is eleget azthiszem, nem szedek semmilyen gyógyszert a fogamzásgátlón és a migrén ellenes gyógyin kívül.. voltam vérvételen, idegosztályon stb.. de semmi eltérés sehol.. lehetséges, hogy alapból ilyen gyenge szervezetem van?
2012. máj. 3. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, ezek a tünetek egyszerűen a stressznek is betudhatók...
2012. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!