Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Október legelején volt fülműté...

Október legelején volt fülműtétem, de a fülem azóta is zsibbad és fáj, ez normális?

Figyelt kérdés

Az egyik fülem normális volt, a másikban nem volt meg az a törés, tehát ilyen lapátfülem volt és elállt! Csináltak bele 1-2 törést és megcsinálták, hogy ne álljon el a fejemtől! Sokkal jobban néz ki, ennél nem is kéne jobb, viszon február van és még mindig zsibbad és nem nagyon tudom újjal se mozgatni, mert fáj!!! Nem tudok fejhallgatót vagy sapkát feltenni, nem tudok, csak az egyik oldalamon aludni, stb...

Akinek volt már hasonló, légyszi ossze meg velem az ezzel kapcsolatos információit!

Köszönöm!


2013. febr. 5. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy nem normális egyetlen műtét után sem, hogy 4 hónap után még mindig ennyire fáj. De azóta nem is voltál vele dokinál?
2013. febr. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Voltam ilyen kontrollokon vele, egészen decemberig, de onnantól azt mondta, hogy nem kell már mennem! Ez egy sztk-s orvos volt, aki onnan viszi át a betegeit egy magán plasztikai sebészetre! Ha is ét el akarok hozzá menni, akkor 1-2 órát kéne ülnöm ott!

Szerinted menjek el vele egy magán plasztikai sebészhez, hogy nézze meg?

2013. febr. 5. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!