Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Esténként, szokott zsibbadni...

Esténként, szokott zsibbadni a bal és a jobb kezem, de nem egyszerre, néha ez, néha az! Lehet hogy elfekszem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Ha fel rakom, tehát felfelé tartom a kezeimet fekvés közben, már akkor elkezd zsibbadni valamelyik kezem!

És a lábam is szokott, szintén vagy a jobb vagy a bal, de csak akkor pl: ha sokáig ülök a wc-én, vagy a netezés közben felrakom a lábaimat az ülőre stb! De elmúlik pár percen belül! Mi lehet a probléma? Egyébként 24 éves vagyok, sokat ülök autóban, sofőr vagyok, de már egy éve nem nagyon csinálok semmit, egy évvel ezelőtt intenzíven gyúrtam egy teljes évig, de már egy fél éve abba hagytam! Tehát nem nagyon csinálok semmi megerőltetőt, lehet hogy a nagy semmit tevésben zsibbadok??? :)



#láb #kéz #zsibbandás
2013. febr. 9. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Belezsibbadtál a nagy semmibe bele. :D


Szerintem érelmeszesedésed van, ez gátolja a vérellátást, ami ugye szállitsa ja zoxigént, ezáltal zsibbad az kéz.

2013. febr. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!