Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A bal szememmel nézve fehérese...

A bal szememmel nézve fehéresen káprázik a kép, a jobb teljesen normális (a kettővel egyszerre sem normális). A szemészet szerint a szemem ép. Milyen orvoshoz menjek?

Figyelt kérdés

úgy egy hete kezdődött rengeteg fejfájással, szemfájással. aztán rájöttem, hogy a bal szememmel fehéres foltokat látok(egyébként rövidlátó vagyok 10 éve így felismerném, ha csak erősebb szemüveg kellene), amitől káprázik a kép, rettentően zavart. végül már csak a sötét lakásban bírtam ülni. elmentem szemészetre, ahol azt mondták, hogy a szemem ép, de a tüneteim tipikusan migrénre utalnak. szerencsére tegnap előtt és tegnap már sokkal jobb volt, kevesebb fejfájás, de a fura látás megmaradt.

mondjuk jófomán meg sem igen nézte a szememet a doki. azt mondta a neurológiára menjek el. mégis mit kéne csinálnom?


2010. nov. 13. 10:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak régen migrénes rohamaim, de nekem 1 óráig tartott a vibrálás és elmúlt, utána pedig 1 napig rettentően fájt a fejem. Nekem egy patkó alakú vibráló fény jött a szememre, és egyre kijjebb mozgott. Neked is ilyesmi? Migrénnel tényleg neurológushoz kell elmenni, nem a szemmel van ott a "probléma". A neurológus tud olyan kezelést, ami enyhíti, elmulasztja a migrénes rohamokat. Bár én sosem voltam neurológusnál, mert én kinőttem mire, rájöttem mi is a bajom. Ugyanis a hülye orvosok egyik se jött rá.
2010. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!