Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bal felső bölcsességfogamat...

Bal felső bölcsességfogamat éjjel ki kellett húzatnom az ügyeleten, mert már mindenem fájt tőle. Jobb felsőt is ki kellene húzatni, de egyszerre nem csinálták meg. Mennyi időt kell várnom? 1 hét elég?

Figyelt kérdés
Nem akarom, de ha akarnám se látnám, hogyan gyógyul a kihúzott bölcsességfogam helye, viszont a másik oldalon is kezd begyulladni, ezért nem szeretnék sokat várni.

2012. dec. 29. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Már most is kihúzathatod, ha akarod.

Sőt, egyszerre is meg lehetett volna csinálni, nem tudom, hogy miért nem csinálták meg.

2012. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem szokták elérzésteleníteni mindkét oldalt.Ha fáj a másik is,akkor szerintem is már elmehetsz vele holnap az ügyeletre.
2012. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De szokták, felül meg aztán pláne.
2012. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm a válaszaitokat!
2012. dec. 31. 13:41
 5/5 anonim válasza:
hát nem tudom, a székesfehérvári fogászaton nem engedték hogy kihúzzák egyszerre két fogam azzal az indokkal hogy 2 hét a foghúzás gyógyulási ideje továbbá nem lehet menzesz alatt a vérveszteség miatt. 2 hetet vártam mire kihúzták a másikat és még 3-mat mire felrakták a fogszabályzót is ( szerencsére már levették jó ideje) :)
2013. júl. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!