Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha magas a bilirubin szintem...

Ha magas a bilirubin szintem az nagy baj? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha sárga is vagy mellé az baj. Egyébként májfunkciós probléma a magas bilirubin szint.
2013. febr. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez lehet halálos?
2013. febr. 20. 12:07
 3/8 anonim ***** válasza:
A sárgaságtól még sosem halt meg senki. Csak attól ami okozhatja. Hepatitis, májrák, epehólyagrák, bármi rákbetegség májáttéte stb... Bár epekőtől is lehet, hogy besárgul valaki, mert nem tud az epe ürülni megfelelően. Ezeket csak orvos tudja megmondani. Nem küldtek további vizsgálatra? Ha nem, válts orvost sürgősen.
2013. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
epét hánytam.. ettől is be lehet a bilirubin szintem magas?
2013. febr. 20. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez epe ürülési gond. Simán lehet, mert nem tud kiürülni a szokásos helyére. Orvost látogass meg szerintem.
2013. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben nagyon szépen köszönöm az értelmes hozzászólást!! lehet ebből nagyobb gond?
2013. febr. 20. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de pusztulatos epegörcs, hányás, fosás igen. Összességében emésztési gondnak látszik.
2013. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! irány az orvos!
2013. febr. 20. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!