Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mikor és hogyan juthatnék be...

Mikor és hogyan juthatnék be a hévizi kórházba ahova már 2009-ben beutaltak?

Figyelt kérdés
- Többszörösen gerincműtött vagyok. Gerincemet platina, titángyűrük és titáncsakavarok tartják, fogják közre. Állapotromlás miatt a veszprémi kórház beutalt a hévizi gyógykorházba még 2009-ben. "A bizottság szakmai véleménye szerint intézeti felvétele indokolt" - kaptam a választ a hévizi kórházból. Azóta se kép, se hang. Szeretném megkérdezni TŐLETEK, HOGY AZ EGYENLŐ BÁNÁSMÓD ELVE ALAPJÁN vajon hogyan tudnám végre elérni, hogy gyógykezeljenek engem is? /ugyanis félő, hogy kezelések nélkül csak a tolószék marad számomra/ és ne csak a pénzes "szomszédaimat", akik minden évben ott vannak, pedig még csak műtétük sem volt! Várom javaslataitokat. Veszprémből: R. Mária

#mozgáskorlátozott #Többszörösen mütött #gerinnc-beteg vagyok.
2013. márc. 1. 11:42
 1/1 anonim válasza:

Kedves R. Mária!


Amikor megkapta a választ a kórházból, nem jelentkezett be újból? Szerintem be kellett volna jelentkezni már akkor rögtön.

De most sem késő a Felvételi irodát megkeresni:


Betegfelvételi iroda elérhetőségei:

Tel: 83/ 501-700 / 331 mellék (hétfő-péntek 07.30 – 14.30 óra)

Fax: 83/ 342-832

E-mail: felvbiz@spaheviz.hu

2013. jún. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!