Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan kell "méregteleníteni"?

Hogyan kell "méregteleníteni"?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy sok pattanás van a hátamon és a mellkasomon, egy természetgyógyász azt mondta egyszer televan a szervezetem méreg anyagokkal, akkor ki nevettem de most már elhiszem rengeteg szalámit/felvágottat és édességet ettem mindig meg még energiaital+chips. na most ha eszem ilyesmit akkor másnap már látszik is a hatása jönnek ki a pattanások. na most a májammal vagy vesémmel lehet valami? hogyan tűntessem el ill. hogyan kell méregteleníteni?
2013. márc. 8. 07:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy,azért van a májad,meg a veséd,ők elvégzik a feladatot,csak nem kell szemetet enni.Édességet,sütiket,csokit,chipset egyáltalán ne egyél,a felvágott/szalámi egyáltalán nem egészségtelen,de próbáld lecsökkenteni a mennyiséget.Napi 5x egyél,kis adagokat,cukrot,fehér lisztet próbáld kerülni,meg a túl zsíros tejtermékeket is.Egyél sok-sok zöldséget,gyümölcsöt,teljes kiőrlésű dolgokat,húsból szerintem csak fehéret,ígyál zöld teát,napi 2-3 liter vizet,mozogj rendszeresen,járj el szaunázni,a pattanásokra még jó a szoli,és mindemellett kezeld természetes kenceficékkel,ebből is rengeteg van,nézelődj a neten.Ha jobb idő lesz,menj ki napozni,az is segít! :)
2013. márc. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet hormonális probléma is, hogy sok rajtad a pattanás. A természetgyógyászok 85%-a ezzel a baromsággal jön, hogy méregtelenítés mindenre jó. Persze az emberek be is veszik és még használ is a bajaikra, mert addig is azt a sok drága cuccot zabálják, amit a bioboltokban lehet kapni, nem pedig chipset és kólát. A testünkben a méreg a zsírban illetve a májban van raktározva, nem lehet csak úgy kiüríteni.
2013. márc. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2013. márc. 8. 08:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Én hiszek ebben mert nálam valóban megoldott ezeket a problémákat (is) a méregtelenités. Konkrétan a béltisztitás.. Colonixet használtam. Elmúlt az összes pattim meg még ezerféle tünetem ami a vastagbél salakanyag felszaporodása miatt volt.
2013. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az nem méregtelenítés. Nem ettél rostot, tablettával pótoltad és a bélfaladra felrakódott bélsár kiürült, ez 3 narancs elfogyasztásával is megoldható.
2013. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Colonix elég durva...

Valamire biztos jó, de ilyen drasztikus dolgok kevés esetben vezetnek eredményre.

Viszont a méregtelenítés mindig jót tesz. Ez pont olyan, mint a szobatakarítás... ha bent élsz egy szobában, és évekig nem takarítasz semmit, akkor felhalmozódik a por, a kosz, és élhetetlenné lesz a terület... ezért néha kell takarítani.

Az fontos, hogy mindenkinek a saját életébe illeszthetően legyen kialakítva az a bizonyos méregtelenítő kúra, mert ha csak sablonkúrákat próbálgat az ember, hamar elmegy a lelkesedése...

Ha gondolod, keress meg, elég sok kúrát ismerek, ha kicsit többet megtudok, akkor tudok segíteni. :) (az emailem: margov85@gmail.com)

Szépeket! :)

2013. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A testünk nem szoba:D

Nincs benne méreg, egyetlen hely, ahol felrakódások lehetnek, az a bélfal, de normális táplálkozással ez is megoldható, néha enni kell nagy rosttartalmú növényeket, cellulózt és ennyi a lényeg. A máj és vese azért dolgozik, hogy ne legyen bennünk méreg. Pl. a karbamid ciklussal iszonyat mennyiségű ammóniától szabadít meg minket a vesénk, na az méreg, ne igyon senki tiszta ammóniát.

2013. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3 kg naranccsal sem mentem semmire, nemhogy 3 darabbal :(

Ha gyümölcsök zöldségek fogyasztásával el lehetne érni ugyanazt az eredményt nyilván nem költök 60 ezer forintot Colonix-ra és Detoxi Green-re. Amúgy életem legjobb döntései voltak!

Sajnos többnyire fehérlisztes termékeket fogyasztok, tele vagyok megint candidával, székrekedés puffadás bogyós széklet aranyér fájdalmak heti 3 migrén meg minden amit el lehet képzelni megint előjöttek de most sajnos nincs pénzem colonix kúrára. Valami olcsóbb béltisztitót tudtok javasolni?? Psyllyum vagy ilyesmi? Nekem mindenképpen táplálékkiegészitő kell mással nem sikerül kikúrálnom magam. Köszönöm.

2013. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A Colonix szerintem egyáltalán nem rasztikus.

A colon hidroterápia nekem ezerszer kellemetlenebb lett volna mint rostot inni.

Csak a folyadékot nem birtam betartani.. fél-1 liternél több vizet egyszerüen nem birok meginni igy a rostoktól csak még erősebb székrekedésem lesz. Most megyek majd béltükrözésre IBS, cöliákia, colitis vagy Crohn ki tudja.

2013. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A táplálkozásra kell odafigyelni, nem pedig a belünket mosatni slaggal...
2013. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!