Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Méregteleníteni szeretnék,...

Méregteleníteni szeretnék, hány napig érdemes?

Figyelt kérdés

Rendszertelenül eszek és sok pattanásom is lett az arcomon az utóbbi időben ,sokszor vagyok fáradt és úgy gondoltam kipróbálok egy ilyen méregtelenítést, én ha elhatározok vmit és megtervezek előre mindent az tuti betartom!!!

kéne egy pár napos méregtelenítési kúra ami hatásos sokat olvastam a neten,de olyanokat írnak amit nem tudnék beszerezni,vagy nem enném ,innám meg..


a 4 napos hosszú hétvégén csinálnám meg amikor nincs suli ,mert akkor itthon leszek egész nap..


én erre gondoltam,de nem tudom,hogy jó e


1 L gyümölcslé (frissen facsart) , 1 L zöldség lé (ez is frissen facsart/turmixolt), 1L víz napközbe joghurt,piritós,müzli


és ezt mondjuk 2 napig csinálnám



20/L


2012. okt. 14. 17:35
 1/1 tünndérke válasza:
Ez teljesen jó ha ezek közül a folyadékok közül válogatsz de ezt mnimum 3-4 napig érdemes akár egy hétig is és azokon a naokon minnél több gyümölcsöt és zöldséget egyél. és hosszu távon ha ezt minden honapba vagy minden 2. hónapba megcsinálod nagyon egészséges
2012. okt. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!