Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kemoterápián aki volt már...

Kemoterápián aki volt már hogy élte meg?

Figyelt kérdés
Párom most készül a másodikra. Az elsó borzaszto volt sok mellék hatás kijött. Nagyon féltem tölle.
2013. márc. 18. 17:09
 1/3 anonim válasza:
Túl sok okos dolgot nem tudok írni,mert minden ember másképp éli meg,más a kezelés,a betegség stb.Én eddig 55-öt kaptam 5 napos szériákban,az utolsó két széria volt igazán rossz nekem is,de a mellékhatások ellen én sem tudok hatásos módszert,muszáj kibírni sajnos a rosszat is.Én is jövő hétfőn kezdem a következő 5 napos kezelést.Mást nem tudok tanácsolni,mint hogy tartsatok ki a gyógyulás érdekében.És mihamarabbi gyógyulást kívánok!
2013. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Napsugar11 ***** válasza:

Azok az orvosok, akik megengedik a betegnek az alternatív módszerek használatát, azt mondják, hogyha a kórterembe lépnek, pontosan tudják, hogy ki az, aki használ valamit a kemó mellett, ki az, aki nem.


Akik elfogadják az adjuváns (természetes kiegészítőket), sokkal jobban vannak. A kemoterápia immunszupresszív (immunrendszer gyengítő) hatású. Hatással van a vérképzésre, és minden osztódó sejtet elpusztít, nem jelöli meg a daganatos sejteket, hogy csak azokra hasson.


A másik, amire érdemes figyelni, az a máj állapota. Sajnos, mivel méreganyag, károsíthatja a májsejteket is.


Ha bővebben is érdekelnek a tapasztalatok, és, hogy mire érdemes figyelni, privátban szívesen válaszolok konkrétabban. Az, hogy mik lesznek a mellékhatások, és lesznek-e olyanok, amiket eddig nem említettek, az a kemoterápia fajtájától függ.

2013. márc. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én majdnem meghaltam és a kemó mentett meg, teljesen eltünt a daganatom, az agyi áttétem is, ha nincs kemó akkor már meghaltam volna.
2013. ápr. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!