Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napos kemoterápián, ahol...

2 napos kemoterápián, ahol ott kell maradni éjszakára, hogyan működik?

Figyelt kérdés
Reggeltől reggelig adják a páromnak.Az érdekelne,hogy hogyan van, milyen kórteremben szokták,vannak mások is,ott lehet maradni?Mert ha nem az autóba kell aludnom,meg amúgy is vele szeretnék lenni.Ha megkérdezem a többiektől vajon megengedik,hogy mellette maradjak,vagy másoknál is van hozzátartozó?Tapasztalatok érdekelnének leginkább.Elképzelésem van a dologról,illetve végül is bármi lehetséges.
2013. jan. 25. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Úgy egyébként is írhattok a kemóról.Bármilyen jó tanácsnak örülni fogunk.(vastagbélrák)Köszi
2013. jan. 25. 20:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy a korteremben maradhatnál.
2013. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát,az ott maradást nem tudom pontosan,ez nagyon kórház-és nővérfüggő,remélem sikerül elintézni.Én pont ma kaptam az első kemoterápiámat,leukémiával kezelnek,egy hétig kell itt kell maradni.A gyógytea valamennyire enyhíti a tüneteket,legalábbis a hányinger enyhébb lesz tőle.Meg ajánlottak csomó olyat,ami nem gyógyszer,hanem homeopátiás,az is segíthet főleg a tünetek ellen,meg hallottam olyat is,hogy a vérkép is jobb lesz.
2013. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már ő is benn van,én hazajöttem.Maradhattam volna,de széken mellette esetleg.Kiderült hogy 2 éjjel+fél nap.Úgyhogy megyek majd látogatni.Ő a varga gombát szedi.Eddig jól van,de a java állítólag pár nap után jön.Jobbulást neked...
2013. jan. 28. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!