Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Napok ota bedugul a fulem....

Napok ota bedugul a fulem. Valamit hatasos modszert tudtok ra?

Figyelt kérdés
Van itthon fulgyertyam,de egyedul vagyok es nem merem meggyujtani. Nem fog leesni a vege ami eg!? felet-felet fulenkent eleg egetni?
2013. ápr. 3. 07:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A fülgyertyához nem értek, én azt javaslom, menj el kimosatni, nem fáj, pár perc az egész, és még orvos is megnézett, hogy amúgy minden rendben van e.
2013. ápr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hűű, ez egy kicsit bonyolult lenne, külföldön élek, amivel nincs is baj, de várakozási idő van, kb 2 hét... Az ügyelet tőlem 40 km-re van, bemehetnék, de nem tudom hova tenni a héten a kisfiam :)

Ezért próbálkoznék most házilag. Jövőhéten meg bemennék. De addig megzavarodok, annyira rossz!

2013. ápr. 3. 08:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Házilag úgy csinálom, fecskendőbe felszívok langyos, samponos vizet, oldalra fordított fülembe fecskendezem.

Két, három ilyen mosás után kijön a fülzsír.

Nem kell nagy fecskendő, olyat meg bárhol szerezhetsz.

2013. ápr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mar honapok ota fáj a fulem, vettem fultisztito folyadekot, korozsat melegsot is kiprobaltam, de csak nem akar elmulni. Neha par napig, vagy par oraig nem faj, utana megint elojon. En is kullfoldon lakok,(anglia)es en nem merek elmenni mert felek hogy kimossak. Nekem azt mondtak hogy az fáj.
2013. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi elirtam, orvoshoz nem merek elmenni
2013. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fülmosás nem fáj, ne hidd el!
2013. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!