Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért kapnak gyümölcszselét...

Miért kapnak gyümölcszselét az amerikai filmekben a kórházban? Itthon is adják a valóságban?

Figyelt kérdés
Nem értem abban mi a jó, nem tűnik túl táplálónak...
2009. szept. 25. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Én inkább úgy tenném fel a kérdést : "Biztos, hogy az amerikai kórházakban is adnak színes gyümölcskocsonyát a betegeknek, vagy ezt csak az amerikai filmekben láthatjuk?"...


Mitől vagy biztos abban, hogy az amerikai filmekből pontosan megismered az amerikai életet???...


Amúgy meg : Mo-on a gyümölcskocsonya nem nagyon keresett desszert, számtalan finomabbnál finomabb édességünk van ezen kívül.

2009. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amerikában az valami alapétel, minden gyermek-foglalkoztató könyveben van "készítsünk színes zseléket a zsúrra" fejezet.

Gondolom, az angol konyha..

2009. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kössz a választ, nem vagyok annyira ostoba, hogy mindent elhiggyek, ami a filmekben van, de talán nem véletlen, hogy az összes létező filmben és sorozatban, amiben van kórházas jelenet, ott azt kapnak.


És rohadtul nem válaszoltál a kérdésre, csak okoskodtál!

2009. szept. 25. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
én is sok amerikai filmben láttam, hogy ezt készítik. sztem ott nagy hagyománya van, és kórházban valszeg azért adják, mert könnyen emészthető. lehet, hogy pl. mandulaműtét esetén vagy enni nem akaró gyerekek esetén alkalmazzák?
2009. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!