Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet az, hogy az ember...

Hogy lehet az, hogy az ember egészen más képet alkot magáról, mint amilyen a valóságban? (külsőleg)

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy általában nem is foglalkozom a külsőségekkel,nem járok fodrászhoz,csak egyszerű hosszú hajat hordok,néha levágom a végét,nem érdekel a divat,csak felveszek valamit ami szerintem színben illik egymáshoz stb.Általában nem érzem rosszul magam a bőrömben.Van egy nagyon szemrevaló,kedves,okos párom.Nem vagyok se kövér,se sovány. DE: ritkán szembesülök a valósággal,főleg fényképeken,de videokon még szörnyebb,hogy annyira ronda vagyok,hogy az már zavarbaejtő.De talán inkább mellbevágó.Sose néztem ki jól,mert elég durvák a vonásaim sajnos,de most,hogy öregszem,teljesen kezd "szétesni"az arcom,olyan,mintha teljesen függetlenedni akarna az izom a csontoktól.Talán a bőrőm a legszörnyebb,egyszerűen zűrzavaros.Félek,hogy hamarosan annyira el fogok csúfulni,hogy nem tudok majd emberek közé menni.És sajnálom a páromat is,hogy biztos megszólják miattam a háta mögött.Mit csináljak?
2010. okt. 9. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenki fotogén. Ettől még nézhetsz ki jól a tükörben vagy élőben.
2010. okt. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, h fényképen úgymond nem tetszem magamnak, meg pl. magnóra fölvéve a saját hangom sem tetszik, de sztem ezt csak úgy mondhatni beképzelem magamnak, nincs különösebb jelentősége.....viszont az, h azt írod, h úgy érzed, mintha "függetlenedni akarna az izom a csontoktól"...háááát eléggé......furcsa elgondolás :O
2010. okt. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat igen regen meg megtehetted, hogy felkapsz valamit es rohansz, mivel fiatal voltal es szep, mint a rozsa.


Szerintem az ember is olyan, mint a noveny, vagy mint a virag, es ugy ertettem, hogy most Te is abban a korban vagy, hogy elkezdtel "hervadni".

Tehat mar egy bizonyos kor utan elkell kezdeni taplalekkiegeszitoket szedni. Ezeket lehet evente, de vannak Akik folyamatosan hasznaljak, de ez fugg attol, hogy az illeto milyen eletmodot folytat, tehat hogyan taplalkozik es hogyan el.

De szerintem csinaltass egy verkepet es abbol kifog derulni, hogy melyik vitaminra lenne szukseged.

Erdemes lenne gyogynovenyteakat fogyasztani, friss zoldseg es gyumolcs leveket, vagy enni, es termeszetes alapanyagu eteleket, mint frissen vagy fagyasztott vagy pedig a szaritott formajat, tehat nem a tartositassal keszulteket.

Erdemes lenne elkezdeni valamilyen testi mozgast, amit rendszeresen vegzel, mivel az izmok nagyon fontosak a verkeringeshez.

Aztan talan kezdjel el kozmetikushoz menni, vagy pedig otthon is megtudod ezt oldani, mivel nagyon jo kesz maszkokat lehet kapni, de a hutobol is lehet, mint az oseink csinaltak.

Ha most igy valtoztatni fogsz, akkor felfrissulsz!

2010. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!