Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A gipszelőben mindenki bunkó?

A gipszelőben mindenki bunkó?

Figyelt kérdés

De most komolyan, egyfolytában alázott a fickó aki a kezemet gipszelte, "ne így tartsam, ne úgy tartsam, hányszor mondja, hogy hogyan tartsam, nekem lesz sz*r, nem neki, nem igaz, hogy fáj és nem bírom úgy hajlítani, feszítsem már - nem érti, hogy nem tudom jobban?"


Mindenkivel így bánnak gipszelésnél?



2013. ápr. 28. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Az a fickó biztosan.Ilyennek született :)
2013. ápr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem minden oké volt az ideiglenes, félgipsznél (kivéve, hogy olyan laza lett, hogy simán elmozdíthattam volna az eltört, műtött csuklóm, azonnal újra kellett kötöznöm), rendes gipsz sosincs rajtam, mert mindig elfutok, micsoda ósdi dolog már csuklóra gipsz?! Vannak rendes levehető merevítők :)

De a varratot se szedték ki rendesen (ha tudom, milyen egy varratszedés, megcsinálom magam, nincs abba semmi csuklónál - azért emelem ki mindig a testrészt, mert nyilván nem mindegy, gipsznél és egyebeknél sem, hogy melyik), isteni szerencse, hogy a műtétet hozzáértő végezte...


Ilyen hozzáállású emberek vannak mindenhol, ezért van mindig kivételesen kedves magán fogorvosom pl... Kórháznál sajna nem tudhatod előre s ha épp gipszelnek, akkor lehet, hogy összeveszni se kéne az adott emberrel. Én valószínűleg nagy ívben ignorálnám, ha nem menne, akkor pedig lelépnék, nem bírom az ilyesmit. De minimum fagyosan néznék és utána beszólnék.

2013. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a gipszelők is pontosan olyanok, mint a többi szakma képviselői. Nyilván vannak köztük bunkók is, meg normálisak is, Te pont egy bunkót fogtál ki.

Én egyszer fogtam ki egy bunkó csávót, aki a lábamat gipszelte. Amúgy velem teljesen normálisak és segítőkészek voltak.

2013. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
78%
Sajnos vannak bunkó orvosok...
2013. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Vannak. De többen még mindig a bunkó betegek vannak...
2013. máj. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így van, sajnos több a bunkó beteg............
2013. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Én ismertem személyesen 3 embert is, aki gipszelőként dolgozik (pontosan a balesetin műtőssegéd volt a beosztásuk). Ahogy figyeltem őket, inkább poénkodtak a betegekkel, próbálták elterelni a figyelmüket a fájdalomról, kellemetlenségről, nem volt jellemző a türelmetlenkedés. Persze nekik is vannak rossz napjaik, hiszen masszívan túl vannak terhelve, ilyenkor komorabbak, de nem bunkók. Szóval a kérdésedre válaszolva, nem mindenkivel bánnak így, de ahogy írták előttem, mindenhol vannak normálisak, és szemetek is. Peched volt sajnos, azért remélem nem fogsz emiatt általánosítani, és legközelebb rendesen bánnak veled is.
2013. máj. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha megengedsz egy másik tapasztalatot, egyszer édesapámat egy részeg pasi gipszelte, aki nagyon kedves volt ugyan, de apának azóta is görbe a kisujja:(
2013. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Velem nagyon aranyosak voltak mindkétszer, nagyon laza volt az egész, oldották a feszültséget hogy ne szégyelljem magam mert ugye fenékig érőt kaptam :D
2013. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem, kérdező, az említett gipszelő több törött végtagot látott, mint ahányszor neked el volt törve. Ennélfogva valószínű, hogy jobban tudja, hogyan kell tartanod ahhoz, hogy később jó legyen. Ha nem úgy csinálod, nyilván türelmetlen. Nem ér rá egész nap veled tökölődni, ha 43-an várnak még rá ebéd előtt.
2013. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!