Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért fáj az érzéstelenítő...

Miért fáj az érzéstelenítő injekció ilyen nagyon?

Figyelt kérdés
Másnak is annyira fáj? Nekem olyan volt, hogy kicsit nyögtem, de ez most gyulladtam bőr nem tudom még mi (hasonló nagyon az előzőhöz, az is gyulladt volt, szuri, vágás, 3-4 nap kontroll stb). Most is az van, és ráadás a fenekemen, és sokszor akkora, mélyen is van, nem tudom, hogy bírom majd ki sikítás nélkül. Ilyenkor állandóan arra gondolok, hogy a szülés sokkal jobban fáj, de nem vigasztal. Mit csináljak, hogy holnap ne fájjon annyira?

2013. júl. 31. 23:04
 1/2 anonim válasza:
Attól függ hova kapod. Ha a szádba, valószínűleg az ínyeg érzékeny, be van gyulladva. de egyébként hova kapod az érzés telenítőt?
2013. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Számba nem fáj, csak érzem, hogy nyom és szúr. De mikor volt kis helyi 1 napos műtétem a sebészeten akkor a boka fölé kaptam (10-15 centire volt egy nagy gennyes gyulladás) és azt kellett bemetszeni és nagyon fájt. Aztán kialakult ugye a fenekemen és az még nagyobb volt. Végül nem mentem el vele, hanem elmentem a gyógyszertárba és ott elmagyaráztam részletesen, hogy néz ki a dolog és a gyógyszerésznő adott rá kenőcsöt és alkoholt. NYár volt, nagyon meleg, dolgoznom is kellett, táppénz kizárva, kényes helyen is volt, nem tudtam volna úgy megfürdeni, hogy ne legyen vizes. Gyógyszerésznő kencéinek hála szépen gyógyul, igaz lassan, de még mindig jobb, mintha felvágták volna. Már nem is fáj.

De ettől függetlenül, miért fáj annyira? Beleadják abba a gyulladt gennyes részre?

2013. szept. 26. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!