Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elöl tényleg nagyon fáj az...

Elöl tényleg nagyon fáj az érzéstelenítő injekció?

Figyelt kérdés
Bal felső 2-es fogról van szó. Annyiszor hallottam már, hogy sokan meg is könnyezték a szurit, mi igaz ebből? Persze megpróbálom kibírni anélkül, de nem biztos, hogy sikerül.

2013. jún. 19. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ki adja be, nekem egyszer nagyon fájt, azután egy magánrendelőben adta be a doktornő, amit meg sem éreztem, majd egy szájsebész, akkor sem éreztem semmit szinte.
2013. jún. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor fáj és van amikor nem, néha sajnos idegbe sikerül nekik szúrni, az elég rossz. De én már sokszor túléltem azt is. Próbálj előtte ellazulni és gondolj valami szépre. Hamar túl leszel rajta. A könnyezés nem sírást jelent, hanem egyszerűen a csípő érzéstől könnybe lábad a szemed, mintha hagymát ennél.
2013. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, mekkora a fájdalom küszöböd. Nekem max. könnybe lábad a szemem, inkább csípő érzést érzek, más meg ordít a fájdalomtól
2013. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, kicsit megijesztettél. Nem nagy a fájdalomküszöböm.

Továbbra is bízom benne, hogy nem lesz rá szükség.

2013. jún. 19. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz attól függ ki adja be! Egyébként most már van egy eper ízű zselé amivel bekenik az ínyed ettől zsibbad és nem is érzed a szurit!
2013. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az én fogorvosom sajnos nem használ ilyen zselét. :(
2013. jún. 19. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én magándokihoz járok ő mindig bekeni szuri előtt. Nekem is elől csinálta ,előre adta be a szurit és meg sem éreztem.
2013. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jó neked! :) Én mikor nagyon féltem, akkor lidocain sprayt kaptam, de ugyanúgy fájt a szuri. :( Bár olyan is volt már, hogy szinte alig éreztem (spray nélkül). Nem értem én ezt. :)
2013. jún. 19. 23:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Függ a tű vastagságától is és a fogorvostól is, a drágább -vékony tűvel- nem is érezhető.
2013. jún. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!